Dětský den a nohejbalový turnaj

27. 6. 2009

Dne 27.6. 2009 se konal ve Mšeckých Žehrovicích nohejbalový turnaj spojený s Dětským dnem.

Naše jednotka pomáhala při zajištění zázemí dětského dne, občerstvení a následného úklidu . Dále jsme předvedli ukázku hašení požáru s vozidlem Škoda 706 a posádkou 3+1, ve složení Martin Červenka, Petr Mansfeld, Viktor Kraus a Miroslav Maršík. Vyjeli jsme také s naší  Pragou RN, která budí stále velký zájem . Děti i dospělí si mohli za naší asistence vyzkoušet  zastříkat s proudnicí, tato možnost samozřejmě nejvíce zaujala děti. Celkově se tato akce velmi vydařila.

Náhledy fotografií ze složky Dětský den a nohejbalový turnaj 2009