Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dětský den a nohejbalový turnaj

27. 6. 2009

Dne 27.6. 2009 se konal ve Mšeckých Žehrovicích nohejbalový turnaj spojený s Dětským dnem.

Naše jednotka pomáhala při zajištění zázemí dětského dne, občerstvení a následného úklidu . Dále jsme předvedli ukázku hašení požáru s vozidlem Škoda 706 a posádkou 3+1, ve složení Martin Červenka, Petr Mansfeld, Viktor Kraus a Miroslav Maršík. Vyjeli jsme také s naší  Pragou RN, která budí stále velký zájem . Děti i dospělí si mohli za naší asistence vyzkoušet  zastříkat s proudnicí, tato možnost samozřejmě nejvíce zaujala děti. Celkově se tato akce velmi vydařila.

 

 

Náhledy fotografií ze složky Dětský den a nohejbalový turnaj 2009

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

smirnov

(dima, 19. 1. 2011 17:23)

Ahoj kluci. Kdy konecne uz budete mit novy fotky. s pozdravem z ruska DIMA.

Ohni Zmar

(Ondřej, 8. 8. 2009 22:29)

Myslím si že hasiči v Žehrovicích si vedou dobře.Ukázka jak hasit určitě vzbudila veliký zájem lidí. Doufám že bude více akcí kde budou hasiči.